Rozliczanie podatku z Holandii Mielec

Roliczanie podatku z Holandii MielecSkorzystaj z usługi naszego biura rachunkowego , rozlicz podatek z wynagrodzenia pobranego z legalnego zatrudnienia w Holandii.

Podatek potrącany z wypłaty pracownika a podatek należny Urzędowi Skarbowemu to nie to samo.. Jeżeli zatrudnienie nie trwa cały rok, występują przerwy w zatrudnieniu, to pobrany przy naliczaniu wynagrodzenia podatek( zaliczka) jest nadpłacony ,ponieważ obliczenia są wykonywane , z założeniem ze pracownik będzie zatrudniony cały rok.

Rozliczenie podatku z Holandii to proste , bezpieczne i legalne.

Możesz dokonać rozliczenia z partnerem fiskalnym , a otrzymany zwrot podatku będzie większy nawet 100%. Bez zobowiązań uzyskasz wyjaśnienie procedury rozliczenia podatku z Holandii oraz określenie przewidywanej kwoty wypłaty. . Po oszacowaniu Twojego zwrotu podatku przystępujemy do realizacji usługi. W tym celu niezbędne jest dostarczenie dokumentów. Musisz posiadać zaświadczenie o zarobkach od swojego pracodawcy w Holandii , który od Twojego wynagrodzenia odprowadził podatek do Urzędu Skarbowego w Holandii. Takim dokumentem jest tzw. JAAROPGAAF., kopie dowodu osobistego, dane konta bankowego.

Jeśli rozliczasz się z partnerem fiskalnym wtedy niezbędne są dokumenty:


Działamy bardzo skutecznie i bezpiecznie. Warto nam zaufać:
zwrot nawet w 4 tygodnie.
Zwrot otrzymasz bezpośrednio na swoje konto w banku..

<< powrót