Rozliczanie podatku z Holandii Sędziszów Młp.

Roliczanie podatku z Holandii Sędziszów Młp.Świadczymy usługi pośrednictwa w zakresie rozliczenia i zwrotu nadpłaconych zaliczek podatku dochodowego dla osób fizycznych pracujących w Holandii.

Zakres świadczonych usług obejmuje udzielenie kompleksowej informacji na temat możliwości zwrotu nadpłaconego podatku W oparciu przedłożoną dokumentację udzielamy profesjonalnej informacji procedury rozliczenia podatku dochodowego zapłaconego do Urzędu Skarbowego w Holandii, oraz określamy przewidywaną kwotę zwrotu wynikającą z rozliczenia podatku -bez zobowiązań. Po oszacowaniu Twojego zwrotu podatku przystępujemy do realizacji zwrotu.
Wymagane dokumenty do ubiegania się o zwrot podatku holenderskiego.
Podstawą do złożenia zeznania podatkowego i tym samym uzyskania zwrotu z urzędu skarbowego są dokumenty podatkowe, które uzyskuje się od pracodawcy. Zalicza się do nich Jaaropgave . . Gdy nie posiadasz karty podatkowej to możemy rozliczyć Twój podatek na podstawie ostatniego odcinka z wypłaty - tzw. Salarisa. Nie posiadasz żadnych dokumentów od pracodawcy? Nic straconego! Nasza firma pozyska je dla Ciebie!
Dodatkowo do rozliczenia podatkowego z Holandii należy dołączyć kserokopię dowodu osobistego lub paszportu. Wymagany jest również numer rachunku bankowego.

W przypadku wspólnego rozliczenia wraz ze współmałżonkiem nie posiadającym SOFI Numeru (obecnie BSN numeru) należy dostarczyć:


Pamiętaj, że nasze ceny są konkurencyjne. Naszą misją jest świadczenie usług na wysokim poziomie za konkurencyjną cenę.
Zgłoś się z dokumentem Jaaropgave a my wycenimy usługę. Przekonasz się, że taniej nie znajdziesz!

<< powrót