Zwrot podatku z Norwegii Kolbuszowa

Zwrot podatku z Norwegii KolbuszowaJeśli chcesz otrzymać zwrot podatku z NOREWGII
, zgłoś się do naszego biura rachunkowego ,świadczymy profesjonalną usługę pośrednictwa zwrotu nadpłaconego podatku dochodowego w Norwegii , Dzięki naszej usłudze odzyskasz możliwy zwrot w jak najkrótszym czasie.


Nasze Biuro jest przedstawicielem i wykona dla Ciebie wszelkie formalności .
Skorzystaj z naszej oferty, ponieważ nasze ceny są konkurencyjne. Naszą misją jest świadczenie usług na wysokim poziomie za konkurencyjną cenę. Odzyskaj swoje pieniądze szybko i bez problemu. Jest to legalne i bezpieczne. W Norwegii dokumentem wystawianym przez pracodawcę jest RF-1015B, inaczej Lonns-trekkoppgave (odpowiednik polskiego PIT-11). Informuje on o dochodach na terenie Norwegii w danym roku podatkowym .

Na podstawie tego dokumentu bezpłatnie otrzymasz informację określającą kwotę przewidywanego zwrotu podatku oraz wyjaśnienia procedury zwrotu . Należy wiedzieć, że rozliczenie się z norweskim urzędem skarbowym jest obowiązkowe.( tak jak w Polsce) .
Następnie przystępujemy do realizacji usługi.
Często otrzymuje się zwrot częściowy , a czasami nawet całości odprowadzonego podatku.
Nadpłata jest wynikiem istnienia różnych ulg i kwoty wolnej od podatku obowiązującej dla osób pracujących w Norwegii.
Istnieje również możliwość rozliczenia się z dochodu norweskiego wspólnie ze współmałżonkiem mieszkającym w Polsce. Jest to bardzo korzystne. Wówczas występuje się o tzw. rozliczenie w II klasie podatkowej. Warunkami jest posiadanie dokumentu poświadczającego wspólne zameldowanie w Polsce i dochód w Norwegii nie przekraczający za dany rok podatkowy 60 tys. koron brutto. Zarobki współmałżonka również muszą być odpowiednio udokumentowane. Współmałżonek uzyskujący dochody w Polsce musi się z nich rozliczyć w kraju.

Niezależnie od kraju składania zeznania podatkowego, warto być świadomym obowiązującego w nim prawa podatkowego oraz złożyć zeznanie na czas aby uniknąć dodatkowych opłat oraz problemów podczas odzyskiwania podatku

Odzyskany podatek trafia na Twoje konto w Norwegii lub otrzymasz go w postaci czeku na podany adres.

<< powrót