Zwrot podatku z Norwegii Mielec

Zwrot podatku z Norwegii Mielec


Nasze biuro rachunkowe świadczy usługę zwrotu podatku z Norwegii .

Wielu ludzi pracujących za granicą nie wie, że przysługuje im legalny zwrot nadpłaconego przez pracodawcę podatku. Wynika to z prawa podatkowego. Jeśli praca jest legalna, każdy pracodawca już od pierwszej wypłaty potrąca pracownikowi zaliczkę na podatek, którą odprowadza do miejscowego Urzędu Skarbowego.

Gdy jesteś zdecydowany skorzystać z naszych usług,, by legalnie i bezpiecznie dokonać rozliczenia , natychmiast rozpoczynamy procedurę odzyskania Twojego podatku. Wszystkie szczegóły tej procedury oraz kalkulacji zwrotu podatku nadpłaconego wyjaśnimy bezpłatnie.

Podstawowe dokumenty to:


Jeśli posiadasz to również: FOLKETRYGDEN,ARSOPPGAVE (wystawiane przez Twój norweski bank na koniec roku). Możesz się rozliczyć wspólnie z małżonkiem , dlatego trzeba posiadać dokumenty polskie: Jeśli Twój współmałżonek jest bezrobotny lub zarobił mniej niż 46 tyś NOK:
Jeśli Twój współmałżonek zarobił więcej niż 46 tyś NOK:
Jeśli nie masz współmałżonka i nie posiadasz dzieci:
Jeśli samotnie wychowujesz dziecko w wieku do 18-tego roku życia:
W przypadku wyższych zarobków, często mamy możliwość odliczenia pewnych wydatków od podatku. Odzyskany podatek trafia na Twoje konto w Norwegii lub otrzymasz go w postaci czeku na podany adres.

<< powrót